ما   شرکت   دانش بنیان   خلاق   هستیم

 تیم   ما 

ما کاری که انجام می دیم و دوست داریم و اونو با علاقه انجام می دیم

 

محمودی

بنیان گذار و مالک شرکت

ایزدی

بنیان گذار و مالک شرکت

جلالی

مدیر داخلی

زردشتی

مسئول کنترل کیفیت

شروع ما

سال 1392 شروع آشنایی ما با اسپیرولینا بود ، زمانی که مسئول کنترل کیفیت کنونی  شرکت یعنی خانم مهندس نازلی زردشتی داشتند برای ارائه کنفرانس در شهر زیبای اصفهان آماده می شدند.

موضوع کنفرانس کشت انبوه اسپیرولینا و مزیت های این ابر غذا در  کشورهای پیشرفته بود

مهارتهای اولیه

ما هیچ مهارت اولیه جز اسم این ماده ارزشمند نداشتیم ، و سعی کردیم تمام توان خودمونو برای تولید این محصول در کشور و بومی سازی به کار بگیریم.

هرچند دریغ از اندکی دانش برای تولید این محصول در کشور.

پنج سال بعد

از سال 1392 با مطالعات فراوان و سفرهای تحقیقی به جای جای کشور و نقاط مختلف جهان و با اندک دانش بدست اومده از اسپیرولینا وارد فاز آزمایشگاهی تولید شدیم و با دانشگاه ارومیه  مذاکراتی صورت گرفت، هرچند با مخالفت های مدیر گروه وقت دانشکده صنایع غذایی رو برو شدیم اما خوشبختانه بودند بزرگ مردانی که آستین همت بالا زدند برای آبادانی کشور عزیزمان ایران.

در گروه خاکشناسی دانشکده کشاورزی دانشگاه ارومیه مدیریت گروه جناب آقای دکتر سالار رضاپور اتاقی جهت انجام آزمایشات در اختیار ما گذاشتند و استارت کشت و اختراع محیط کشت اختصاصی و اقتصادی زده شد.

شش سال بعد

حالا دیگه ما نه تنها دانش خوبی برای کشت اسپیرولینا داشتیم بلکه موفق به اختراع محیط کشتی شده بودیم که هم مقرون به صرفه بود و هم بومی و اینکه اسپیرولینا به خوبی در این محیط کشت رشد میکرد.

شرکت زیست اندیشان بهفر رو به کمک هم تاسیس کردیم و با دانش فنی که داشتیم موفق به کسب رتبه دانش بنیان از معاونت علمی و فناوی ریاست جمهوری شدیم و در مرکز رشد واحدهای فناور جهاد دانشگاهی ارومیه مستقر و اولین گلخانه نیمه صنعتی کشت اسپیرولینارو کلید زدیم.

هشت سال بعد

به کمک معاون محترم ریاست جمهوری جناب دکتر ستاری فقید و با اخذ تسهیلات  از ستاد توسعه زیست فناوری کشور در تبریز اولین گلخانه کشت اسپیرولینا به روش بیوفنس توسط معاون محترم ریس جمهور افتتاح شد.

مهارتهای ما

تونسته بودیم از فضای کم 3.5 تن اسپیرولینا تولید کنیم که در نوع خودش بینظیره ، این حجم تولید از کیفیت محصول نه تنها کم نکرده بود بلکه پروتئین اسپیرولینای تولید شده ما بالای 73 درصد بود که باز  در نوع خودش بسیار کم نظیره.

در نیمه راه بین کهکشان و ستارگان

حالا دیگه ما واقعا بین کهکشان و ستاره ها داشتیم  قدم میزدیم چونکه تولید ما با استقبال زیادی رو به رو شد ، هم مجوزات قانونی اخذ شده بود از جمله پروانه بهداشت ساخت و هم بزرگ ترین تولید کننده اسپیرولینا تو کشور شده بودیم با کیفیت جهانی دیگه چی از این بهتر…

ارق به کشور عزیزمون باتوجه به دعوتهایی که از کشورهای دیگه داشتیم اجازه نمیداد ایران رو ترک کنیم و تصمیم گرفتیم برندمون رو با نام زیبای ایران مزین کنیم (( ایران آلگا )) امید که لنگری در پای نخبگان و کار آفرینان کشورم باشد.

0%
بازخورد مثبت
0
میزان تولید (کیلوگرم)
$0
سرمایه گزاری
0
فروش ( کیلو گرم )

ما همچنان در حال توسعه و پیشرفتیم

 

phonelink

کیفیت رنگ

ما همچنان در تلاش هستیم تا محصولی با حفظ رنگ واقعی عرضه کنیم 

cloud_upload

کیفیت مش

استفاده از آسیابهای صنعتی 500 میکرون راز محصول یکدست است

people

کیفیت طعم

با بکار گیری دانش روز دنیا در تولید و فراوری همچنان پیشرو در کیفیت طعم هستیم

cake

حفظ مواد مغذی

مهمترین مرحله در حفظ مواد مغذی خشک کردن است. راز محصول باپروتیین بالای 73 درصد ایران آلگا در خشک کردن سرد است

color_lens

کیفیت بو

تیم ما در تلاش است با فراوری محصول در شرایط ایزوله بار میکروبی که باعث بوی نامطبوع میشود را به حداقل برساند

timer

کیفیت بسته بندی

همچنان بسته بندی محصولات ما از معتبرترین کارخانجات تامین میشود و دارای GMP دارویی است

مشتریان ما

ایران آلگا بهفر راز سلامتی عصر جدید

keyboard_arrow_up
enemad-logo